W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracowników - Przedstawiciela Handlowego na Polskę Południową i Zachodnią oraz Przedstawiciela Handlowego na Polskę Północno-Zachodnią.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży artykułów rolnych minimum 3 lata,
  • bardzo wysokie kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość rynku kukurydzy i roślin paszowych,
  • znajomość rynku pszenicy ozimej,
  • wysokie kompetencje w komunikacji interpersonalnej,
  • mile widziane kierunkowe wykształcenie,
  • obsługa komputera - pakiet Office,
  • prawo jazdy i zgoda na podróże służbowe,
  • znajomość komunikatywna języka angielskiego.

Zakres odpowiedzialności:

  • realizacja założonego na region budżetu sprzedaży:
    • województwa Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie w przypadku przedstawiciela na Polskę Południową i Zachodnią,
    • województwa Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie oraz północna część Wielkopolskiego w przypadku przedstawiciela na Polskę Północno-Zachodnią,
  • doradztwo produktowe,
  • rozpatrywanie ewentualnych reklamacji.

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy,
  • bieżące szkolenia,
  • premia w zależności od zrealizowanej sprzedaży.

Zadania w pierwszych 6 miesiącach:

  • kontynuowanie sprzedaży u dotychczasowych klientów,
  • zdobywanie nowych klientów,
  • organizacja poletek pokazowych,
  • organizacja doświadczeń,
  • czynności w celu kontynuowania dobrej opinii firmy.

Kontakt: oseva@oseva.pl, tel. 602248167