Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Mieszanki traw pastwiskowych

Mieszanki traw pastwiskowych, nasiona traw pastewnych

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty. W prezentowanym asortymencie bez najmniejszego trudu można znaleźć nasiona i mieszanki traw pastwiskowych oraz pastewnych. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, dlatego też gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Bez względu na to, czy chodzi o jednoroczne mieszanki traw na sianokiszonkę, czy też np. o odmiany ozdobne – w każdym z wymienionych przypadków nasi klienci mogą liczyć na szeroko zakrojoną i rzetelną pomoc. Jako doświadczeni specjaliści zadbaliśmy o to, aby zapewnić odbiorcom jak najszerszy wybór.

Wszystko po to, aby znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb było tak łatwe, jak tylko to możliwe. Oferujemy m.in. odmiany polne charakteryzujące się wysokim i szybkim wzrostem oraz dużą zawartością koniczyny. Jeśli zatem poszukują Państwo starannie wyselekcjonowanych nasion i mieszanek traw pastwiskowych lub pastewnych, czy też tych jednorocznych, które można przeznaczyć na sianokiszonkę, to nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza oferta wyczerpie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

 

 

Wczytywanie...
Zobacz więcej odmian

Nasiona i mieszanki traw pastwiskowych oraz pastewnych

Produktami, które cieszą się niesłabnącą popularnością ze strony naszych klientów, są nasiona i mieszanki traw pastwiskowych oraz pastewnych. W prezentowanym asortymencie znajduje się wiele starannie wyselekcjonowanych odmian, które różnią się od siebie zarówno tempem wzrostu, jak i np. odpornością na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Co więcej – nasi klienci mogą wybierać wśród nasion i mieszanek traw pastwiskowych oraz pastewnych, które są przystosowane do konkretnego rodzaju gleby. Dzięki temu ich uprawa będzie przebiegała znacznie łatwiej i bez obaw o ewentualne straty. Swoją ofertę kierujemy m.in. do hodowców bydła oraz koni.

Proponujemy produkty takie jak PL-2 Turbo oraz PL-11. Ostatnia z wymienionych ma bardzo uniwersalne zastosowanie, ponieważ świetnie sprawdza się na terenach suchych i piaszczystych. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych wyrobów, a w razie pojawienie się wątpliwości – do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i pomożemy znaleźć optymalną opcję. W naszym asortymencie znajdują się również jednoroczne mieszanki traw na sianokiszonkę. Do współpracy zapraszamy klientów z Poznania oraz najbliższych okolic miasta.

Jednoroczne mieszanki traw na sianokiszonkę

Kontrahenci, którzy poszukują wysokiej jakości jednorocznych mieszanek traw na sianokiszonkę z pewnością znajdą w naszym asortymencie propozycję doskonale przystosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy m.in. PL-1 EXPRESS. To produkt, który ma wiele zalet, a za największą z nich uważa się fakt, że gwarantuje on wysoki plon tzw. zielonej masy. Na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się także tym, że jest to znakomity materiał poplonowy na paszę. Duża zawartość koniczyny zwiększa jej wartość pokarmową. Trawa jednoroczna na kiszonkę przeznaczona jest głównie do siewu na gruntach ornych – również na tych bardziej suchych.

Jaką trawę pastwiskową wybrać?

Podczas pracy nierzadko spotykamy się z pytaniem dotyczącym tego, jakie nasiona i mieszanki traw pastwiskowych oraz pastewnych wybrać? Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi nie jest łatwe, ponieważ wszystko uzależnione jest od wielu różnorodnych czynników – związanych np. z wilgotnością terenu. Niemniej jednak, o jakości mieszanek traw pastwiskowych oraz pastewnych w ogromnej mierze decyduje ich skład. Nie powinno w nim zabraknąć m.in. nasion wyróżniających się wysoką kalorycznością i zawartością białka.

W skład naszych produktów wchodzą takie rośliny jak kostrzewa łąkowa, czerwona i trzcinowa, a także kupkówka pospolita. Dodajemy do nich nasiona życicy trwałej i mieszańcowej oraz koniczyny białej i łąkowej. Wszystko po to, aby zawierały one jak najwięcej substancji odżywczych. Klientów zachęcamy również do zapoznania się z ofertą jednorocznych mieszanek traw na sianokiszonkę.